sobota, 1 grudnia 2012

Miś

 Jeszcze ciepły, ostatnia propozycja kiermaszowa - miś w wersji świątecznej :)  

W nim z kolei zakochała się Tysia. Aż szlochała, żeby go nie oddawać :( Obiecałam jej zrobić kolejnego - jej osobistego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz