sobota, 1 grudnia 2012

Oferta kiermaszowa

Uchylę rąbka tajemnicy nad czym w ostatnich dniach tak intensywnie się skupiam - przygotowuję prace na kiermasz... Będą głównie czapki, trochę powtórek, ale są też nowe - o takie:

Pingwin



Kapelusz (miał być dla mnie i ciągle się zastanawiam czy go wystawić - polubiłam go od pierwszego założenia)


Na szyji mam też mój komin. Jeszcze zbyt krótki, bo zabrakło mi włóczki, ale nie mogłam się już doczekać i już noszę :) Włóczka już dotarła, będę go nieco przedłużać i wtedy dokładniej sfocę...


EDIT

Właśnie mnie oświeciło!!! Dziś mija rok prowadzenia mojego bloga :D
Dziękuję wszystkim odwiedzającym, stale podczytującym, anonimowym i jawnym obserwatorom... Jest mi bardzo miło, że zaglądacie, że podobają się moje prace... Zapraszam do kolejnych odwiedzin, będę się starać regularnie pisać w miarę tworzenia...

8 komentarzy:

  1. Czapka świetna,a kapelusik cudny, super Ci pasuje!Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Kapelusik koniecznie zostaw sobie - idealnie do Ciebie pasuje :-)
    Czapka pingwinia rewelacyjna. Zbuntowana sześciolatka...? Nie wiesz o czym mówisz... ja mam w domu dwunastolatkę i czternastolatka... Z chęcią się zamienię :-)))
    Z okazji rocznicy prowadzenia bloga - samych miłych chwil z nami :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. A co ta Twoja corcia taka co chwile sfochana? Slicnzie wyglada w czapuni wiec niech sie cieszy ;). Tobie tez bardzo do twarzy w tym kapelusiku

    OdpowiedzUsuń
  4. Obie czapeczki fajne,ładnie Ci w kapelusiku:))Gratuluję rocznicy:))

    OdpowiedzUsuń
  5. Dziękuję :)

    Kapelusz jak sie nie sprzeda będzie mój, a w razie czego to sobie zrobię jeszcze jeden :)
    Córka ma swoje zdanie od pierwszego dnia na świecie! I potrafi walczyć do bólu... oj bywa wesoło ;)

    OdpowiedzUsuń
  6. Gratuluję z okazji pierwszej rocznicy :) Trafiłam tu z bloga www.takielale.blogspot.com i odnotuję sobie swoją obecność tutaj u siebie. Fantastyczne robótki szydełkowe, ehh :)

    OdpowiedzUsuń
  7. oo - to już rok :) Gratuluję :) W kapeluszu bardzo Ci do twarzy

    OdpowiedzUsuń