czwartek, 14 marca 2013

Angry bird w nowej odsłonie

Zrobiłam kolejnego Angry Birda. Tym razem nieco inaczej, lepiej chyba wyszło... (dzięki Asiu :) )


5 komentarzy:

  1. Cudna :-)
    Idealna czapka :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajowa jak to mówi moja córcia :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dzięki bardzo :D
    Zapowiada się jeszcze jedna! Ważą się jeszcze tylko kolory...

    OdpowiedzUsuń
  4. Fantastyczna czapa! Ale zdjęcie podoba mi się jeszcze bardziej!!!

    OdpowiedzUsuń