Już jakiś czas noszę się z odnowieniem 3 ramek jakie straciły po czasie mocno na urodzie. Pomalowałam je na biało i... no właśnie... co dalej? Poleżały jakiś czas i już zaczyna mi po głowie chodzić pomysł... a raczej 3 pomysły, bo każda ramka będzie inaczej ozdobiona... Na razie jedna - nie jest to jej docelowe miejsce...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz