piątek, 29 marca 2013

Wianki świąteczne

Dziś wianki świąteczne. Skromnie, spokojnie, z tego co miałam w domu, bo z powodu chorujących członków rodziny pozwoliłam sobie tylko na króciutką wyprawę po gałązki brzozowe... Myślałam jeszcze o zieleni jakiejś, ale tę... śnieg przykrył! Ech...





Zdradzę też, że drugi obrazek już też jest gotowy :)

1 komentarz: