czwartek, 28 marca 2013

Wianek

Tworzę nadal :)
Pomyślałam, że mój wianek pierwotnie przeznaczony do łazienki jednak tam nie zawiśnie. Wisi w salonie, ale musiałam go kolorystycznie zgrać z wnętrzem... Oto co mi wyszło:



Zestawienie kolorystyczne ścian dość popularne w ostatnim czasie, ale kocham czerwień!
Białe obrazki które jeszcze powstają też zawisną w tym pokoju :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz