czwartek, 14 marca 2013

Mitenki

Obdzielam rodzinę kolejnymi robótkami :)
Pamiętacie fioletową czapkę? O ? Czas nadszedł dorobić do niej mitenki, bo siostrzenica intensywnie eksploruje podwórko co w rękawiczkach jest zwyczajnie trudne...


Zdjęcia robiłam mojemu modelowi, ale mimo iż chciał bardzo, żebym mu zdjęcia zrobiła to pozowanie kończyło się błyskawicznym zdjęciem mitenek ;)

Drugie są jego osobiste. Większe, bo z poprzednich wyrasta i czarne, żeby pasowały do czapki z czachą :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz