Olo-robótki
niedziela, 18 grudnia 2011
Czapeczki...
Żeby nie było, że my tylko śwętami żyjemy to wrzucę moje ostatnie prace. Wykonane zgodnie z zamówieniem, jutro dotrą do właścicieli...
1 komentarz:
matka biega
23 grudnia 2011 23:18
Ta fioletowa - SUPER!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ta fioletowa - SUPER!
OdpowiedzUsuń