Nie będę Was zanudzać kolejnymi czapkami, a kolejne dwie wykonałam... Pokażę tylko migawkę, bo urzekł mnie ten prosty wzór.
Postanowiłam dziś jeszcze uszczęśliwić moje dziecko! I udało mi się ;) To co małe dziewczynki lubią najbardziej :D
Ale do sedna...
Zakochana w pewnym kocyku postanowiłam zrobić taki dla syna mojego jedynego :) Miał być taki oto (pozdrawiam Agę :) ), ale ostatecznie zdecydowałam się na inny wzór. I to chyba był strzał w dziesiątkę! Mój syn nawet jak dostanie w ramach przekupstwa inny atrakcyjny przedmiot to rzuca nim i sięga po zaczątki kocyka :D Pewnie będę go robić jeszcze dłuuugo, bo pracuję nad nim w tzw. międzyczasie. Ale syn jest cierpliwy ;)



Czapeczka z Hello Kitty super wyszła :) Właścicielka musi być zadowolona :)
OdpowiedzUsuń:) prześliczne, pozdrawiam Enigma
OdpowiedzUsuń