piątek, 2 grudnia 2011

Zapowiedź kocyka...

Nie będę Was zanudzać kolejnymi czapkami, a kolejne dwie wykonałam... Pokażę tylko migawkę, bo urzekł mnie ten prosty wzór.



Postanowiłam dziś jeszcze uszczęśliwić moje dziecko! I udało mi się ;) To co małe dziewczynki lubią najbardziej :D



Ale do sedna...
Zakochana w pewnym kocyku postanowiłam zrobić taki dla syna mojego jedynego :) Miał być taki oto (pozdrawiam Agę :) ), ale ostatecznie zdecydowałam się na inny wzór. I to chyba był strzał w dziesiątkę! Mój syn nawet jak dostanie w ramach przekupstwa inny atrakcyjny przedmiot to rzuca nim i sięga po zaczątki kocyka :D Pewnie będę go robić jeszcze dłuuugo, bo pracuję nad nim w tzw. międzyczasie. Ale syn jest cierpliwy ;)

2 komentarze:

  1. Czapeczka z Hello Kitty super wyszła :) Właścicielka musi być zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. :) prześliczne, pozdrawiam Enigma

    OdpowiedzUsuń