piątek, 16 grudnia 2011

Idą święta, idą...

Już niedługo zasiądziemy przy wigilijnym stole, już z kuchni cudowne zapachy łechtają nasze nozdrza... Zaczynamy dekorować nasze domy...  Już niedługo...
W przedszkolu dzieci wystawiły jasełka. Cudownie było patrzeć na te przejęte buźki. Dzieci pięknie przebrane, nauczone swoich kwestii świetnie sobie poradziły :) Mamy ukratkiem ocierały łzy wzruszenia - nie byłam wyjątkiem ;)
Nie pokażę zdjęć z samych jasełek, bo szanuję prywatność innych, ale pokażę swojego aniołka :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz