Dziś zaczynam przygodę z blogiem. To mój debiut więc proszę o cierpliwość i przymknięcie oka na niedociągnięcia...
Tutaj będę się chwalić moimi pracami, które ostatnio uskuteczniam. Zajęłam się szydełkowaniem, ale może przy okazji uda mi się zrobić coś ciekawego w innej tematyce...
Modelami elementów garderoby będą moje dzieci - Tysie dwa ;) cierpliwie pozujące matce robiącej dzięsiątki, a nawet setki zdjęć :)
Zapraszam więc do zaglądania...
Na początek mój warsztat:

super! powodzenia, będę zaglądać :)
OdpowiedzUsuń