sobota, 10 grudnia 2011

Ząbek ;)

Pisałam ostatnio jak to mąż na mnie "spod byka" spogląda kiedy fotografuję każde osiągnięcie dzieci :) No i mamy kolejne! No, może nie osiągnięcie, ale kolejny krok w kierunku dorosłości! Pierwszy ząb syna! Mój okruszek ma ząbka!!! Ale ten czas leci!!!


A oto ciekawski syn czarujący matkę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz