Olo-robótki
piątek, 23 grudnia 2011
Najlepszego...
Nie wiem czy dam radę jutro tu zajrzeć na dłużej, więc już teraz chciałam wszystkim złożyć życzenia świąteczne!
Niech Boża Dziecina łaski zsyła,
by rodzina kochająca zawsze obok była, by wszyscy mogli zasiąść razem do kolacji, poświętować, pokolędować w radości.
Niech nikt się nie spieszy, niech będzie cudownie!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz