Podzielę się czymś co wypełnia całą mnie - miłość!!! Uważam, że jestem ogromną szczęściarą, bo mam cudowną rodzinę! Mam obok osoby, które kocham z całych sił! Cieszy mnie każdy dzień, każda chwila z nimi spędzona... Obecnie sprawia mi ogromną przyjemność przebywanie w domu. Mogę patrzeć jak moje dzieci się bawią, jak synek wpatrzony jest w siostrę swoją niczym w obrazek, jak śledzi wzrokiem każdy jej ruch, jak córcia koloruje kolejne księżniczki wszystkimi możliwymi odcieniami ukochanego różu ;)
Patrzę jak oni rosną, jak się zmieniają... Robię im możliwie dużo zdjęć. Ba... mąż niejednokrotnie patrzy na mnie jakbym była nawiedzona, bo fotografuję każde nowe osiągnięcie :D Często wracam do archiwów i zachwycam się ich maleńkimi buźkami, rączkami czy stópkami... I te niemowlęce, słodkie, pulchne cudowności szczególnie mnie wzruszają!
![]() |
| Synkowa stópeńka |
![]() |
| Córeczkowe stópki spacerowe |
Kocham Cie Słonko!


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz