Olo-robótki
środa, 7 grudnia 2011
Czapka synkowa!
Od jakiegoś czasu "chodziła" za mną czapka-sówka. Nie mogłam się do niej zebrać, aż w końcu mnie natchnęło :)
Przedstawiam kolejnego modela mojego - Patryk zwany Tyśko :D
2 komentarze:
wendy
7 grudnia 2011 09:56
Superaśna :)
Oj, jak tylko skończę pracę to chwytam za szydełko :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
matka biega
7 grudnia 2011 10:56
Śliczna!
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Superaśna :)
OdpowiedzUsuńOj, jak tylko skończę pracę to chwytam za szydełko :)
Śliczna!
OdpowiedzUsuń