środa, 7 grudnia 2011

Czapka synkowa!

Od jakiegoś czasu "chodziła" za mną czapka-sówka. Nie mogłam się do niej zebrać, aż w końcu mnie natchnęło :)
Przedstawiam kolejnego modela mojego - Patryk zwany Tyśko :D



2 komentarze: