Jakiś czas temu zrobiłam komplecik do sesji dla maluszka - czapusia + geterki. W intensywnej żółci z pomponikiem...
Wczoraj miałam okazję przymierzyć go maniuniej Królewnie, ale nie zdążyłam jej wielu zdjęć zrobić, bo... ulżyła swoim jelitkom wprost na geterki :D Cóż... chrzest komplecik przeszedł ;) Mam jedną fotkę w użyciu, pokażę innym razem...
Cudny komplet :-) Ten kolor... idealny :-) Bardzo jestem ciekawa, jak wyglądała w nim śliczna, maleńka dziewczynka :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Śliczniutki komplecik:)Pozdrawam
OdpowiedzUsuń