czwartek, 16 maja 2013

Komplecik

Jakiś czas temu zrobiłam komplecik do sesji dla maluszka - czapusia + geterki. W intensywnej żółci z pomponikiem...


Wczoraj miałam okazję przymierzyć go maniuniej Królewnie, ale nie zdążyłam jej wielu zdjęć zrobić, bo... ulżyła swoim jelitkom wprost na geterki :D Cóż... chrzest komplecik przeszedł ;) Mam jedną fotkę w użyciu, pokażę innym razem...


2 komentarze:

  1. Cudny komplet :-) Ten kolor... idealny :-) Bardzo jestem ciekawa, jak wyglądała w nim śliczna, maleńka dziewczynka :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczniutki komplecik:)Pozdrawam

    OdpowiedzUsuń