poniedziałek, 13 maja 2013

Myszka

Główka Mysi urosła, więc zrobiłam kolejną myszkę :)


6 komentarzy:

  1. Śliczna :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna Mysia- czapusia:)Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. :D
    U nas ciepło, a Mysia chodzi w czapce nawet po domu - tak jej się podoba! To jest dopiero radość jak robótka trafiona :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetna czapa :):):) Może mogłabyś kiedyś opisać, jak zrobić jakąś prostą czapkę na szydełku? Nigdy nie próbowałam, zawsze tylko na drutach... Pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ha! To byłoby dopiero wyzwanie! Przyznam, że robię moje robótki... na oko... Choć mogę popróbować, ale nie wiem co mi z tego wyniknie, za co z góry przepraszam!

      Usuń
    2. :):):) Dzięki! Wiem, że to pracochłonne... Ze spokojem, bez presji ;) Ciekawa jestem po prostu, bo nigdy nie próbowałam. Pozdrawiam ciepło!

      Usuń