Cudne zdjęcie :-) Jaka słodycz...Pozdrawiam serdecznie.
Śliczna Królewna w swojej czapeczce, tylko pomponik bym zmieniła na kwiatek:)Pozdrawiam, Marlena
W pierwotnym założeniu pomponik komponował się z narzutką, ale byłam zmuszona ją wyrzucić, więc teraz nic mnie nie trzyma... Droga dodatków otwarta :)
sliczne bobo! i czapunia tez ;) tylko fote bym chyba w poziomie dala...
Na poziom zdjęcie zrobione jest ze złej perspektywy. Jakby było bardziej z przodu to byłoby z pewnością w poziomie :)
Cudne zdjęcie :-) Jaka słodycz...
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Śliczna Królewna w swojej czapeczce, tylko pomponik bym zmieniła na kwiatek:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, Marlena
W pierwotnym założeniu pomponik komponował się z narzutką, ale byłam zmuszona ją wyrzucić, więc teraz nic mnie nie trzyma... Droga dodatków otwarta :)
Usuńsliczne bobo! i czapunia tez ;) tylko fote bym chyba w poziomie dala...
OdpowiedzUsuńNa poziom zdjęcie zrobione jest ze złej perspektywy. Jakby było bardziej z przodu to byłoby z pewnością w poziomie :)
Usuń