środa, 22 maja 2013

Królewna

Wrzucam obiecaną fotkę Królewny w czapuni żółtej :) Krzywo założona, nie zawiązana... trudno... może innym razem się uda.


5 komentarzy:

  1. Cudne zdjęcie :-) Jaka słodycz...
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna Królewna w swojej czapeczce, tylko pomponik bym zmieniła na kwiatek:)
    Pozdrawiam, Marlena

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W pierwotnym założeniu pomponik komponował się z narzutką, ale byłam zmuszona ją wyrzucić, więc teraz nic mnie nie trzyma... Droga dodatków otwarta :)

      Usuń
  3. sliczne bobo! i czapunia tez ;) tylko fote bym chyba w poziomie dala...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na poziom zdjęcie zrobione jest ze złej perspektywy. Jakby było bardziej z przodu to byłoby z pewnością w poziomie :)

      Usuń