Niby skończony, ale jakoś nie jestem w pełni z niego zadowolona. Lamówka mi się nic a nic nie podoba, dlatego nie dopieszczam jej na razie. Muszę nabrać dystansu ;) Wrócę do niej później i na pewno wyjdzie lepiej!
Tak czy owak kocyk od grudnia i tak był w użytku, tylko syniowi stópki wystawały ;) Teraz przykrywa całego! Tak oto:
A niedługo pokażę kolejną czapkę :) Wcześniej już podobną robiłam, ale teraz powstała wersja dziewczęca. Bardzo mi się spodobała! Poczekam tylko aż czapunia dotrze do właścicielki.


Kocyk rewelka.
OdpowiedzUsuńMusze pomyslec nad zrobieniem swojego, ale z materialu nie mam cierpliwosci do duzych pracochlonnych rzeczy ;)
Podziwim Cie!
To wciąga bardzo. Zasiadam w fotelu wieczorem i wpadam w trans. No chyba, że mam ciemną włóczkę to ciężko idzie nocą...
OdpowiedzUsuńCzekam więc na Wasz kocyk :)
Kocyk cudowny!
UsuńMożesz mi jakoś wyjaśnić albo wysłać link jak taki zrobić?
Za parę miesięcy będzie nowy Dzidziol w naszej rodzinie więc może bym do tego czasu takie cudo wymęczyła...
Aga
Jesat naprawdę prosty :)
UsuńZaczynasz od dłuuugiego łańcuszka. Na szerokość kocyka. Później robisz 3 słupki, 2 oczka, 3 słupki, 2 oczka itd. Przyjedź na szkolenie ;) Dzieciaki sie pobawią :)
Szkolenie bardzo chętnie zaliczę! Tyle że nie wiem kiedy...na razie do świąt nie dam rady czasowo i do tego syn mi się rozłożył niespodziewanie...
UsuńPo świętach wyjeżdżam na 3 tyg...ale potem bardzo chętnie - wiosna w pełni już będzie więc i ogród będę mogła pozwiedzać :D
Poza tym mamy z Wami wiele do podyskutowania na tematy budowlane ;)
Czekamy więc! Już R. dopytywał czy Wy nas już nie lubicie czy jak ;)
UsuńSpokojna głowa! Lubimy z całą pewnością :)
UsuńKocyk bardzo fajny:) A co z lamówką nie tak? Marszczy się? Mozna przy robieniu oszukać i w nie każde oczko się wkłuwać. sytuację może też poprawić naciągnięcie na mokro szpileczkami i pozostawienie do wyschnięcia
OdpowiedzUsuńMarszczy sie lekko, ale bardziej wpienia mnie fakt, że nierówno słupki lamówki "wchodzą" w kocyk... Niechlujnie to wygląda :/ Jeszcze nie dojrzałam do poprawienia tego ;)
OdpowiedzUsuń