Olo-robótki
czwartek, 1 marca 2012
Różowo...
Tym razem będzie słodko, różowo, dziewczęco :) Spodobała mi się włóczka - bawełna z akrylem. Miękka w dotyku, wiosenna... Voila...
3 komentarze:
wendy
2 marca 2012 08:32
Bardzo dziewczęca. Jak malina :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
wendy
2 marca 2012 08:44
Wysłałam Ci maila na olorobótkowy :)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
matka biega
2 marca 2012 10:29
Słodka:)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Bardzo dziewczęca. Jak malina :)
OdpowiedzUsuńWysłałam Ci maila na olorobótkowy :)
OdpowiedzUsuńSłodka:)
OdpowiedzUsuń