środa, 29 stycznia 2014

Czapka...

Może przed wiosną zdążę? Bo idzie mi wooooooolno...


4 komentarze:

  1. zdazysz na pewno!! Jak idzie Ci robotka na 5. drutach? Ja osobiscie wole z zylka i metode " magic loop" - nawet skarpetki da sie tak na drutach z zylka robic ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Na razie z całą pewnością wolę robótki proste do zszycia :) Ale z 5 drutów i żyłki czapki chyba jednak na 5 drutach... Chyba, bo nie zrobiłam całej czapki (częściowo tylko) na żyłce... niewygodnie mi było - jakby druty za długie były...

      Usuń
  2. ja wieżę w Ciebie Kochana zaraz zrobisz ino mik :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zawzięłam się, dziś czapkę wczesnym popołudniem miałam gotową i... sprułam ją :lol: Zrobiłam od nowa ze szwem z tyłu za to z niespodzianką ;)

      Usuń