czwartek, 9 stycznia 2014

Drutowania ciąg dalszy...

Dziś znów posiedziałam trochę z rana nad moją pierwszą opaską i mam jej już pół! :D Trochę pokombinowałam co by nie było nudno i dla wprawienia :) Teraz muszę zrobić krótką przerwę i wrócić do szydełka, ale z całą pewnością teraz już drutów nie porzucę!

PS. Czy to normalne, że robótka mi sie tak zwija?


6 komentarzy:

  1. normalne że się brzegi zwijają. po skończeniu lekko przeprasuj to ppwinny sie wyprostować

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Albo zblokować... Zdziwiło mnie to bo po szydełku się nie zwijają i bałam się, że w złą stronę pierwsze oczko ściągam czy co? Ale jak jest ok to ok :)

      Usuń
  2. Ten wzór tak ma - to normalne, że się zwija. To wszystko zależy od wzoru. Jakbyś robiła same prawe oczka, albo ryż - robótka na pewno by się nie zwijała. Blokowanie pomoże, ale tendencja do zwijania pozostanie. Jeśli chodzi o prasowanie żelazkiem to byłabym ostrożna - nie każda włóczka to lubi...
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Opaska już gotowa, ale jeszcze nie miałam czasu jej zblokować :/
      Robi się komin drutowy :D Ale nie będzie taki precyzyjny jak opaska. Ale mam nadzieję, że jego ułożenie na szyi zatuszuje niedociągnięcia!

      Usuń
  3. Bardzo fajna będzie kolorystycznie ta Twoja opaska.
    Pozdrowienia!:))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Włóczka dostana, nie mogę teraz nigdzie takiej znaleźć niestety. Jak ktoś znajdzie to będę wdzięczna za cynk!

      Usuń