środa, 15 stycznia 2014

Melanżowa pierwsza...

I tak na szybko jeszcze jedna!


5 komentarzy:

  1. Bardzo fajna czapusia!:)

    Pozdrowienia:))

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniała! Cudowne kolory.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Super! jeszcze napisz jak robisz taki puchaty pompon!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Najzwyczajniej w świecie tak jak się pompony robi :) Szczegółowiej?

      Usuń
  4. Dzięki :D
    Muszę sie ogarnąć jeszcze i kolejną melanżową wstawić na bloga...

    OdpowiedzUsuń