Bardzo fajna czapusia!:)Pozdrowienia:))
Wspaniała! Cudowne kolory.Pozdrawiam serdecznie.
Super! jeszcze napisz jak robisz taki puchaty pompon!
Najzwyczajniej w świecie tak jak się pompony robi :) Szczegółowiej?
Dzięki :D Muszę sie ogarnąć jeszcze i kolejną melanżową wstawić na bloga...
Bardzo fajna czapusia!:)
OdpowiedzUsuńPozdrowienia:))
Wspaniała! Cudowne kolory.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Super! jeszcze napisz jak robisz taki puchaty pompon!
OdpowiedzUsuńNajzwyczajniej w świecie tak jak się pompony robi :) Szczegółowiej?
UsuńDzięki :D
OdpowiedzUsuńMuszę sie ogarnąć jeszcze i kolejną melanżową wstawić na bloga...