środa, 15 stycznia 2014

Paski & kot

W ostatnich dniach intensywnie produkuję czapki różne... Dziś będą dwie dla sióstr uroczych wraz z mitenkami. Dla starszej w paski - nie miała być dziecinna, bo to duża panna przecież (całkiem jak moja osobista :) ), a dla młodszej miał być kotek i zasłonięte uszy, ale nie zwykłe nauszniki jak u czapki-sowy (czy też papugi jak mawia mój syn :) ). Więc wymyśliłam słuchawki i całkiem dobrze się prezentują. Tak dobrze, że moja osobista panna zażyczyła sobie taką na już ;)




Czapka lepiej na głowie wygląda, więc w pozowanie wrobiłam Tysia :)


4 komentarze:

  1. cudne! kolorki bardzo mi sie podobaja, a pomysl ze sluchawkami rewelacyjny!

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne czapki :-) Pomysł ze słuchawkami - doskonały :-)
    Kolory cudowne.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  3. super pomysł ze słuchawkami!

    OdpowiedzUsuń