sobota, 25 stycznia 2014

Naładowaliśmy baterie...

Spontanicznie wyjechaliśmy nad morze, karkołomnie dość - zimą wycieczka z południa na północ przez cały kraj, ale było tak cudownie rodzinnie, spokojnie, że naładowaliśmy baterie na jakiś czas! Fajnie mi!


3 komentarze:

  1. Wspaniała wycieczka :-) Uwielbiam takie szalone pomysły :-)
    Cudowne zdjęcie.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. To tylko się cieszyć że wycieczka się udała i dała Ci tyle energii i zadowolenia .
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie za chwilę wyruszamy w podróż Twoim śladem:) mam nadzieję doładować się podobnie.. piękne zdjecie:)

    OdpowiedzUsuń