Dziś do grona Dzieci Bożych dołączyła mała ślicznotka, dla której zrobiłam komplecik - czapeczkę i buciki. Wykonałam go z mojej ulubionej bawełny z akrylem. Włóczka zachowuje się jak bawełna, ale jest miększa i z wyglądu delikatniejsza (o ile tak można to nazwać).


Wspaniały komplet :-) Cudowny prezent dla maluszka z okazji tak wspaniałego dnia :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Ale słodkie!!!
OdpowiedzUsuńManiunie dlatego tym bardziej słodkie są :)
OdpowiedzUsuń