niedziela, 30 marca 2014

Chrzest

Dziś do grona Dzieci Bożych dołączyła mała ślicznotka, dla której zrobiłam komplecik - czapeczkę i buciki. Wykonałam go z mojej ulubionej bawełny z akrylem. Włóczka zachowuje się jak bawełna, ale jest miększa i z wyglądu delikatniejsza (o ile tak można to nazwać).



3 komentarze:

  1. Wspaniały komplet :-) Cudowny prezent dla maluszka z okazji tak wspaniałego dnia :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Maniunie dlatego tym bardziej słodkie są :)

    OdpowiedzUsuń