Udało się tralalalalala :D
Czapka gotowa, jestem z niej zadowolona! Pewno nie tak fachowa jak bym chciała, ale jestem z siebie dumna! Na głowie wygląda lepiej, ale sfocę ją jak już zrobić komin do kompletu, ale ten nie będzie cały warkoczowy tylko z jednym na środku.

Super! Rewelacyjna czapka :-) Śliczne warkocze. Będę czekała na obiecany komin :-)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
Dziękuję :D Komin już zaczęłam, ale mam wrażenie, że chwilę to potrwa :)
UsuńPięknie wyszła! Czekam na komin, pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńDzięki bardzo!
UsuńCzapka piękna :) Włóczka rewelacyjna - bardzo trafione połączenie kolorów.
OdpowiedzUsuńOoo tak! Bardzo mi się podoba to połączenie! Były jeszcze fiolety, ale pomału nie mogę na nie patrzeć :) A róż zawsze będzie trafiony dla mojego dziecka :)
Usuń