piątek, 28 marca 2014

Gotowe!

Udało się tralalalalala :D
Czapka gotowa, jestem z niej zadowolona! Pewno nie tak fachowa jak bym chciała, ale jestem z siebie dumna! Na głowie wygląda lepiej, ale sfocę ją jak już zrobić komin do kompletu, ale ten nie będzie cały warkoczowy tylko z jednym na środku.


6 komentarzy:

  1. Super! Rewelacyjna czapka :-) Śliczne warkocze. Będę czekała na obiecany komin :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :D Komin już zaczęłam, ale mam wrażenie, że chwilę to potrwa :)

      Usuń
  2. Pięknie wyszła! Czekam na komin, pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czapka piękna :) Włóczka rewelacyjna - bardzo trafione połączenie kolorów.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ooo tak! Bardzo mi się podoba to połączenie! Były jeszcze fiolety, ale pomału nie mogę na nie patrzeć :) A róż zawsze będzie trafiony dla mojego dziecka :)

      Usuń