środa, 11 grudnia 2013

Kolejne prace:





Czy wy też miewacie taką rozpierduchę w Waszym "warsztacie" ;)






5 komentarzy:

  1. Ja mam tragiczną rozpierduchę ino warsztatem są kolejne pomieszczenia mieszkalne. Stroiki są przecudne. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie warsztatem jest obecnie kuchnia :) I nawet syn-pomocnik nie robi mi dużej demolki! Ba... pobrokacił mi jeden wianek!

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudowne świeczniki. Obydwa bardzo mi się podobają - są cudowne!
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  4. też:)) Superowy świecznik. Lubię rzeczy z orzechów i szyszek:)

    OdpowiedzUsuń