O kurczę - ale warsztat!
Ja mam tragiczną rozpierduchę ino warsztatem są kolejne pomieszczenia mieszkalne. Stroiki są przecudne. Pozdrawiam
U mnie warsztatem jest obecnie kuchnia :) I nawet syn-pomocnik nie robi mi dużej demolki! Ba... pobrokacił mi jeden wianek!
Cudowne świeczniki. Obydwa bardzo mi się podobają - są cudowne!Pozdrawiam serdecznie.
też:)) Superowy świecznik. Lubię rzeczy z orzechów i szyszek:)
O kurczę - ale warsztat!
OdpowiedzUsuńJa mam tragiczną rozpierduchę ino warsztatem są kolejne pomieszczenia mieszkalne. Stroiki są przecudne. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńU mnie warsztatem jest obecnie kuchnia :) I nawet syn-pomocnik nie robi mi dużej demolki! Ba... pobrokacił mi jeden wianek!
OdpowiedzUsuńCudowne świeczniki. Obydwa bardzo mi się podobają - są cudowne!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.
też:)) Superowy świecznik. Lubię rzeczy z orzechów i szyszek:)
OdpowiedzUsuń