środa, 11 grudnia 2013

Jeszcze ciepły :)

Mam kolejne 2 wianki, ale niestety w mojej ciemnicy dziś bez promyczka słońca zdjęcia wychodzą... delikatnie mówiąc nieciekawie. Dlatego pokażę tylko jeden, który nieco lepiej na zdjęciu się prezentuje.


1 komentarz: