Olo-robótki
środa, 11 grudnia 2013
Jeszcze ciepły :)
Mam kolejne 2 wianki, ale niestety w mojej ciemnicy dziś bez promyczka słońca zdjęcia wychodzą... delikatnie mówiąc nieciekawie. Dlatego pokażę tylko jeden, który nieco lepiej na zdjęciu się prezentuje.
1 komentarz:
ankaskakanka
11 grudnia 2013 21:03
Piękny.Pozdrawiam
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Piękny.Pozdrawiam
OdpowiedzUsuń