Pamiętacie wczorajszy mały srebrny stroik? No nie wytrzymałam. Nie grał mi jakoś i MUSIAŁAM coś z nim zrobić. Więc zrobiłam - voila :D Dodałam też gwiazdki z masy solnej do dużego stroika.
Mam też z białymi dodatkami - urzekł mnie. To chyba będzie mój ulubiony :)


Świetne stroiki!
OdpowiedzUsuńŚliczności :-)
OdpowiedzUsuńTen biały jest cudowny.
Pozdrawia serdecznie.