czwartek, 12 grudnia 2013

Kolejne wianki

Pamiętacie wczorajszy mały srebrny stroik? No nie wytrzymałam. Nie grał mi jakoś i MUSIAŁAM coś z nim zrobić. Więc zrobiłam - voila :D Dodałam też gwiazdki z masy solnej do dużego stroika.


Mam też z białymi dodatkami - urzekł mnie. To chyba będzie mój ulubiony :)


2 komentarze: