Mam już swój ulubiony! Bardzo, bardzo mi się spodobał, totalnie trafia w mój gust! Jak jutro będzie ktoś chętny na niego to zrobię sobie jeszcze jeden!
Ten wianek można zawiesić nawet na oknie, bo jego "lewa strona" czy też tył są wykończone gałązkami.

Śliczny!
OdpowiedzUsuńFantastyczny, dopracowany w każdym szczególe.
OdpowiedzUsuńZachwycający :)Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńO kurczaki - super !
OdpowiedzUsuńprzesliczny!
OdpowiedzUsuńTo jest też mój ulubiony ... :-) Cudowny!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.