sobota, 14 grudnia 2013

Dla odmiany... wianek ;)

Mam już swój ulubiony! Bardzo, bardzo mi się spodobał, totalnie trafia w mój gust! Jak jutro będzie ktoś chętny na niego to zrobię sobie jeszcze jeden!
Ten wianek można zawiesić nawet na oknie, bo jego "lewa strona" czy też tył są wykończone gałązkami.


6 komentarzy: