Dobra, lecimy dalej z ozdobami :)
Tym razem kolejny wianuszek. Nie udało mi się uchwycić brokatu złotego, ale on jest! Całość jest skrząco-świąteczna.
I kula szyszkowa przymrożona - z założenia ma ona wisieć, ale jeszcze nie mam pomysłu gdzie.


przymrozona kulka- rewelacja!!
OdpowiedzUsuńa brokat na wianuszku widze ;)
Wspaniała kula - pięknie ją zmroziłaś. I te czerwone dodatki - wg mnie ideał.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.