środa, 11 grudnia 2013

Wianuszek & kula

Dobra, lecimy dalej z ozdobami :)
Tym razem kolejny wianuszek. Nie udało mi się uchwycić brokatu złotego, ale on jest! Całość jest skrząco-świąteczna.



I kula szyszkowa przymrożona - z założenia ma ona wisieć, ale jeszcze nie mam pomysłu gdzie.


2 komentarze:

  1. przymrozona kulka- rewelacja!!
    a brokat na wianuszku widze ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniała kula - pięknie ją zmroziłaś. I te czerwone dodatki - wg mnie ideał.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń