Olo-robótki
piątek, 13 grudnia 2013
Wianek & świecznik
Tym razem świecznik i... wianek ;)
(Edit. Już wyprostowałam tego krzywulca. Często dopiero jak zdjęcie zrobię to rzuca mi się na oczy jakiś defekt i wtedy go poprawiam, dlatego focę prace "na gorąco")
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz