piątek, 13 grudnia 2013

Wianek & świecznik

Tym razem świecznik i... wianek ;) 




(Edit. Już wyprostowałam tego krzywulca. Często dopiero jak zdjęcie zrobię to rzuca mi się na oczy jakiś defekt i wtedy go poprawiam, dlatego focę prace "na gorąco")

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz