wtorek, 3 grudnia 2013

Wianek

Wianek numero 1...
Skromnie, owszem, ale mam już rozeznanie ile czego zużywam i muszę się znów przespacerować po okolicy celem uzupełnienia zapasów... wszystkiego :)


2 komentarze:

  1. Piękny :-) Bardzo jestem ciekawa kolejnych Twoich ozdób...
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :D Zaraz wrzucę kolejny wianek :)

      Usuń