wtorek, 24 grudnia 2013

Z okazji świąt, wszystkim bardzo regularnie zaglądającym i tym od czasu do czasu, życzę:

Dużo spokoju, radości, czasu dla siebie, bliskich, przyjemności z bycia razem i błogosławieństwa Bożej Dzieciny

Bądźcie ze sobą, tak jak my dziś :) Rodzinnie szykowaliśmy składniki do makówek i było mega świątecznie, spokojnie, przyjemnie i wesoło! A mój uśmiech makowy jest dziś powalający, bo nie mogę sobie odpuścić degustacji makówek :) 


Wyszły dziś w świat ostatnie prace moje - aniołki. Może nie doskonałe, ale urocze na tyle, że w przyszłym roku postaram się takie zrobić na naszą choinkę - wtedy będę już fachowiec ;)


4 komentarze:

  1. Dziękuję za życzenia :-) I nawzajem - wspaniałych Świąt :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń
  2. O matulu, a ja w pierwszej chwili pomyślałem, że wysiałaś jakieś nasionka... a to makowiec świąteczny :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oplułam monitor :D Nie widziałam foto, a od razu po przeczytaniu wiedziałam kto to Czciciel :D :D :D

      Usuń