Olo-robótki
wtorek, 3 grudnia 2013
Zaczynamy...
Okres przygotowań uważam za otwarty :D
Zaopatrzyłam się w gałązki brzozowe, zielone, szyszki, orzechy, owoce dzikiej róży i inne różne takie... Będę tworzyć!
1 komentarz:
Unknown
4 grudnia 2013 09:08
Pięknie wygląda gwiazda betlejemska w takim otoczeniu - świetny pomysł!
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Pięknie wygląda gwiazda betlejemska w takim otoczeniu - świetny pomysł!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie.