wtorek, 3 grudnia 2013

Zaczynamy...

Okres przygotowań uważam za otwarty :D
Zaopatrzyłam się w gałązki brzozowe, zielone, szyszki, orzechy, owoce dzikiej róży i inne różne takie... Będę tworzyć!


1 komentarz:

  1. Pięknie wygląda gwiazda betlejemska w takim otoczeniu - świetny pomysł!
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń