środa, 4 grudnia 2013

Wianek nr 2

Udało mi się wczoraj zrobić kolejny wianek. Syn potraktował brokatem szyszki (nie tylko szyszki, ale i wszystko wokół ;) ), a ja zrobiłam resztę i oto co powstało:



 

2 komentarze: