Olo-robótki
czwartek, 12 grudnia 2013
Mroźny stroik
Tym razem stroik-wianek na stół, nie wiszący...
Muszę jeszcze przetrawić którą wersję wybrać - z gwiazdkami czy bez. Chyba pozostanie gwiazdkowa, pełniej wygląda całość, ale muszę jeszcze zrobić więcej gwiazdek...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz