czwartek, 12 grudnia 2013

Mroźny stroik

Tym razem stroik-wianek na stół, nie wiszący...
Muszę jeszcze przetrawić którą wersję wybrać - z gwiazdkami czy bez. Chyba pozostanie gwiazdkowa, pełniej wygląda całość, ale muszę jeszcze zrobić więcej gwiazdek...



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz